KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 8702422

nr 870 2422

Sidenmålning

Kina, motivet: 74x43

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 januari 2014
kl 18:01:52

19/1 21:55:25 1      350 kr
20/1 17:56:51 2      Vinnande bud