KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 8702422
nr 870 2422
Sidenmålning
Kina, motivet: 74x43
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 januari 2014
kl 18:01:52
19/1 21:55:25
350 kr
20/1 17:56:51